news
NEWS__I__Projektanci__I__Przeczytaj o...
NEWS 1 ___ NEWS 2 ___ NEWS 3 ___ NEWS 4 ___ NEWS 5 ___ NEWS 6

2020-05-25

Modernizacja warta 15 milionów dobiegła końca

Przez ponad dwa lata były niedostępne dla zwiedzających - najstarsza część Białej Fabryki oraz budynki na terenie Skansenu Łódzkiej Architektury Drewnianej Centralnego Muzeum Włókiennictwa w Łodzi przeszły modernizację, która właśnie dobiegła końca. Dzięki unijnym pieniądzom muzealne wnętrza są już gotowe do budowy nowych wystaw stałych opowiadających historię włókienniczej Łodzi.

2020-05-22

Mama i córeczka w tej samej stylizacji plażowej

Każda z nas chciała być w dzieciństwie jak mama. Kostiumy kąpielowe PAVONADA to idealny prezent na Dzień Mamy i Dzień Dziecka dla dużej i małej plażowiczki. Kostiumy kąpielowe polskiej marki PAVONADA to oryginalna grafika i hafty oraz tkaniny pełne kolorów. Większość z nich wykonana jest z tkaniny bambusowej, która ma specjalne właściwości.

2020-05-18

Jak zyskać klientów w czasie nowych wyzwań?

Otwarcie sklepów i centrów handlowych zmotywowało większość firm do aktualizacji prognoz nadchodzących zmian oraz kierunków dalszego rozwoju. Jak pokazuje poprzedni kryzys, receptą na niepewną sytuację i zmianę zachowań konsumenckich, są (obok e-commerce) sklepy tymczasowe, tzw. pop-upy. O tym, jak realizować takie formaty, dowiesz się już 17 czerwca na szkoleniu on-line pt. „Jak zyskać klientów dzięki pop-up stores”.

2020-05-14

Poznaj Fashion Market Square - zachwycające i zupełnie świeże wydarzenie na modowej mapie Polski!

Choć 2020 rok nie zaczął się najlepiej, to jego druga połowa zapowiada się niezwykle ekscytująco! Właśnie wtedy odbędą się trzy edycje nowego wymiaru wydarzeń modowych na mapie Polski - FASHION MARKE SQUARE - stworzonych z myślą o wszystkich pasjonatach mody, wielbicielach unikalnego stylu, poszukiwaczach inspiracji do wykreowania wyjątkowego wyglądu i osób zainteresowanych ekologicznymi rozwiązaniami.

2020-05-11

Modern Safari

Trend safari od lat króluje na letnich wybiegach. W tym sezonie Sinsay proponuje jego nowoczesną wersję pełną zróżnicowanych kobiecych fasonów. Nowa kolekcja marki oferuje mnogość kobiecych i jednocześnie praktycznych form, które prezentują się subtelnie na tle otwartej przestrzeni i pięknych krajobrazów RPA.

2020-04-25

Więcej niż tylko zakupy online

Moda w czasach kwarantanny. Molton doradza, stylizuje i realizuje zakupy stacjonarnie. Marka Molton codziennie udostępnia porady stylistek. Wystarczy zadzwonić i swobodnie porozmawiać o trendach, Waszych oczekiwaniach lub po prostu poprosić o poradę, który model wybrać, by najlepiej pasował do sylwetki czy jak dobrać spodnie do bluzki, żeby uzyskać totalny look.


2020-04-23

Zmysłowa bielizna i ciało - para idealna

Marka PERILLA, dostępna na pakamera.pl, ma w swojej ofercie subtelne i delikatne wzory, a także pikantne i odważne modele. Materiały użyte do ich produkcji to zmysłowa koronka, szlachetny tiul oraz na nowo odkryty system pasków, który nadaje każdej bieliźnie niewyobrażalną klasę.

2020-04-21

Buy Poland - portal promocji polskich producentów

Chcąc wesprzeć polską gospodarkę, nie tylko w branży mody, ale również w innych prężnie rozwijających się dziedzinach, Zarząd Grupy MTP powołał do życia projekt Buy Poland. Jego celem na dziś jest wsparcie dla polskich producentów i umożliwienie im zdobycia kolejnych, zagranicznych kontraktów, a w przyszłości zapewnienie polskim markom jeszcze większej rozpoznawalności na światowym rynku mody.


2020-04-17

American in Paris

Kolekcja wiosna/lato 2020 to mieszanka amerykańskich korzeni marki GANT i paryskiego looku, gdzie klasyczne style łączą się z francuskimi elementami. Wraz z nadejściem lata kolekcja marki GANT wyrusza w podróż, aby cieszyć się słonecznym nadmorskim stylem życia.


2020-04-10

Bielizna bardzo prosta

To, co najbliższe naszemu ciału powinno być idealnie dopasowane, komfortowe i niewyczuwalne. Wybór odpowiedniej bielizny to temat trudny, bo wkracza w strefę naszej intymności i nie każda kobieta chciałaby o tym dyskutować. Jednak za pewnik można przyjąć fakt, że ta część garderoby musi być idealnie dopasowana. Rozmiar ma tu istotne znaczenie, nie ma miejsca na kompromis.


2020-04-10

Decyzja PROMOD w trosce o zdrowie pracowników i klientów

PROMOD ogłosił decyzję o zamknięciu działu logistyki oraz zawieszeniu dostaw zamówień online we wszystkich krajach do odwołania. W obliczu zaistniałej sytuacji marka uważa, że poza zamknięciem sklepów stacjonarnych jest to jedyna słuszna decyzja. Ograniczenie przemieszczania się pracowników, a tym samym dbałość o zdrowie i bezpieczeństwo są dla PROMOD najważniejsze.

NEWS 1 ___ NEWS 2 ___ NEWS 3 ___ NEWS 4 ___ NEWS 5 ___ NEWS 6