Zauważając potrzeby branży obuwniczej i skórzanej, jak również wykorzystując nasze ponad 21-letnie doświadczenie z zakresu skutecznej promocji branżowej, prowadzonej dotychczas dla przemysłu odzieżowego i tekstylnego, podjęliśmy decyzję o reaktywacji tytułu Leather & Shoes - katalogu przeznaczonego dla branży obuwia, skóry oraz galanterii (tj. torebki, paski, portfele).

Z tej okazji inauguracyjny numer objęty będzie specjalną ofertą rabatową
- na start wszystkie ceny ponad 50% w dół!

Kolportaż pierwszego numeru odbędzie się podczas dwóch ważnych dla branży imprez targowych: Leather and Shoes / Expo Fur (Kijów, Ukraina) oraz BTS - Targi Mody Poznań (Polska, Poznań) - dzięki czemu Państwa oferta dotrze do wystawców i handlowców odwiedzających ww imprezy.

Firma image, znana jest obecnie wśród polskiej branży odzieżowej i tekstylnej jako wydawca branżowych czasopism takich jak: BUSINESS image - miesięcznik o zasięgu ogólnopolskim oraz expo image - czasopismo realizowane pod kątem kolportażu na branżowych imprezach targowych odbywających się na terenie Rosji, Ukrainy, Litwy i Łotwy.

Nasze wieloletnie doświadczenie wykorzystamy również przy realizacji Leather & Shoes

· Nakład: - 5.000 egzemplarzy

· Kolportaż - w ramach posiadanego przez Wydawnictwo stoiska + aktywny, tj. rozdawanie czasopisma przez hostessy bezpośrednio do rąk odwiedzających daną imprezę targową

Porównując koszty jakie musielibyście Państwo ponieść chcąc wystawiać się na wspomnianych targach (stoisko + zabudowa + pobyt), proponowane przez nas ceny powierzchni reklamowej są nieporównywalnie niższe, gwarantując zarazem dotarcie do specjalistycznej grupy potencjalnych odbiorców odwiedzających pawilony przeznaczone dla przemysłu skórzanego i obuwniczego.

Wydawnictwo image znane jest w branży odzieżowej i tekstylnej od strony swej rzetelności i wiarygodności, jesteśmy pewni, że nie zawiedziemy również Państwa zaufania.

Harmonogram wydań ___ Cennik ___ Materiały od klienta


przykłady wcześniejszych wydań

Nr 6

Wrzesień 2002 r. - wersja rosyjska

XIX Federalne Targi Przemysłu Tekstylnego i Odzieżowego
Rosyjski Tydzień Mody

Branżowe targi przemysłu lekkiego i skórzanego.
Największa i prestiżowa impreza targowa na terenie Rosji

Moskwa (Rosja) 17-20.09.2002 r.


Nr 4

Wrzesień 2002 r. - wersja polska

Poznański Tydzień Mody

Poznań (Polska) - 29-31.08.2002 r.

Targi Obuwia i Skóry

Łódź (Polska) - 23-25.10.2002 r.


Nr 2

Marzec 2002 r. - wersja rosyjska

XVIII Federalne Targi Przemysłu Tekstylnego i Odzieżowego
Rosyjski Tydzień Mody

Branżowe targi przemysłu lekkiego i skórzanego.
Największa i prestiżowa impreza targowa na terenie Rosji

Moskwa (Rosja) 26-29.03.2002 r.


Nr 1

Luty 2002 r. - wersja czeska

KABO

Brno (Republika Czeska) 12-14.02.2002 r.